Állásajánlat megosztása

Csoportvezető - Logisztika

Dátum:  2022.09.24.
Hely:

Nemesvámos, Veszprém megye, HU, 8248

Cég:  KHU - KNAPP Hungary Kft.

#yourmission
Feladataid lesznek:

  • Műszakvezető által elkészített napi terv kivitelezése a csoport segítségével
  • A rendelkezésre álló erőforrás megfelelő elosztása
  • Áruátvételi – és raktári folyamatok irányítása a megadott napi tervek teljesülése érdekében
  • A napi munkában való aktív részvétel
  • Az aktuális folyamatfejlesztés kivitelezésében való aktív részvétel
  • A szedési határidők figyelése és betartása
  • Anyagok és szerszámok kezelése
  • Betanítási folyamatban való aktív részvétel
  • Munkavállalók teljesítményének folyamatos nyomon követése, visszajelzések adása a műszakvezető felé
  • Rend és fegyelem fenntartása a munkaterületen

#youareknapp
Elvárásunk feléd:

  • Logiszitka területén Csoportvezetői munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Targonca vezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkíséretű)
  • 2 műszakos munkarend vállalása

  • Szakközépiskolai végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű magabiztos ismerete (Ms Office)
  • Logisztikai folyamatokban való jártasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret előny

#weareknapp
Amit nyújtunk neked:

  • Délutános műszakpótlék: 60%
  • Cafetéria juttatás: nettó 12.500 Ft
  • Bejárási támogatás:
    • busz esetén bérletet biztosítunk a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
    • saját autós közlekedés estén 20Ft/km a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, KNAPP vállalati bónusz
  • Munkatárs ajánlási program – bruttó 150.000 Ft ajánlott dolgozónként