Állásajánlat megosztása

Raktáros

Dátum:  2022.09.08.
Hely:

Nemesvámos, Veszprém megye, HU, 8248

Cég:  KHU - KNAPP Hungary Kft.

#yourmission
Feladataid lesznek:

  • A beérkező áru mennyiségi és minőségi átvétele SAP vállalati rendszer segítségével
  • Szállítási okmányok kezelése, archiválása (fuvarlevelek, CMR).
  • A bevételezett áru raktározása a kijelölt lokációra
  • Kiszedési feladatok ellátása a raktárban, és a kiszedett termékek eljuttatása az összeszerelési részlegre
  • Rend és tisztaság fenntartása a munkaterületen
  • Munka-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartása

#youareknapp
Elvárásunk feléd:

  • Alapfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Targoncavezetői jogosítvány előny

#weareknapp
Amit nyújtunk neked:

  • Alapbér: Havi bruttó 400.000 Ft - 2022.szeptember 1-től (amennyiben rendelkezel targoncás jogosítvánnyal)
  • Cafetéria juttatás: nettó 12.500 Ft
  • Bejárási támogatás:
    • busz esetén bérletet biztosítunk a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
    • saját autós közlekedés estén 20Ft/km a lakóhely – Nemesvámos viszonylatban
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, KNAPP vállalati bónusz
  • Munkatárs ajánlási program – bruttó 150.000 Ft ajánlott dolgozónként

Amennyiben nincs targoncavezetői jogosítványod, biztosítjuk a képzést számodra!